.NET Developer

Data dodania: 17.06.2021

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

C#

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Poznań, Wrocławska 10

Tak

B2B

10000 - 13000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy .NET Developera, który dołączy do zespołu rozwijającego system call center do masowych połączeń telefonicznych. Jest to projekt systemu do automatycznego prowadzenia rozmów – voicebot. Od 4 lat nad projektem pracuje zespół 3 Programistów oraz 2 Architektów.

Zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji i usług w języku C# na platformie .NET 5,
  • Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania,
  • Dbanie o jakość kodu tworzonych rozwiązań (złożoność obliczeniowa, testy jednostkowe, code review),
  • Udział w procesie analizy, projektowania, implementacji, testowania, wdrażania i utrzymania nowych funkcjonalności,
  • Współpraca z doświadczonymi programistami.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako programista,
  • Bardzo dobra znajomość C# i .NET Core,
  • Programowanie asynchroniczne,
  • Programowanie wielowątkowe,
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • Testowanie jednostkowe.

Mile widziane

  • Znajomość Linux,
  • Doświadczenie z narzędziem Docker,
  • Optymalizacja zapytań SQL.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 13 000 zł netto B2B + VAT,
  • 20 dni płatnego urlopu,
  • Elastyczne godziny pracy – daily rozpoczynają się o 9:40,
  • Biuro w samym centrum Poznania,
  • Pracę z nowymi technologiami,
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów,
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach,
  • Imprezy integracyjne.

Proces rekrutacyjny

  1. Krótka rozmowa z Kingit – przedstawienie dotychczasowych projektów, zebranie informacji (ok 20 minut)
  2. Live-coding z Programistą z zespołu - Proste zadanie programistyczne, napisanie krótkiego kodu ( 45 – 60 minut)
  3. Spotkanie w siedzibie firmy z Architektami – praca przy tablicy nad zadaniami koncepcyjnymi, potencjalnymi problemami  (1,5 – 2h)
Benefity
Budżet szkoleniowy
Elastyczny czas pracy
Miejsce na rower