Data Architect

Data dodania: 09.08.2021

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

O ofercie
STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Other

LOKALIZACJA
  • Poznań, Królowej Jadwigi 4
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Nie

Wynagrodzenie
B2B

Dzieło

Umowa o pracę

Opis Oferty

Wraz z naszym klientem poszukujemy Data Architecta, który dołączy do dwuosobowego zespołu Architektów Danych. Firma jest właścicielem największej sieci małych i wygodnych sklepów. Funkcjonują na rynku od 23 lat zdobywając pozycję lidera segmentu modern convenience. Obecnie posiadają 6000 sklepów w ponad 70% miejscowości w Polsce.

Nasz klient poszukuje otwartych i zaangażowanych osób, które chętnie dzielą się wiedzą oraz cenią pracę w zespole. Data Architect będzie uczestniczył w różnych projektach, w których bardzo ważne będzie łączenie aspektów technicznych z rozumieniem biznesu.

Twoje zadania:

  • aktualizacja oraz katalogowanie istniejących zbiorów metadanych (znajomość Data Catalog będzie dodatkowym atutem),
  • modelowanie przepływów danych między systemami (znajomość narzędzi ETL będzie dodatkowym atutem),
  • uczestnictwo w projektach co wymaga zrozumienia wymagań biznesowych oraz znajomości procesów biznesowych (znajomość JIRA będzie dodatkowym atutem),
  • projektowanie i tworzenie funkcjonalnych modeli danych zgodnie z potrzebami biznesu oraz projektów dla klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego (preferowane: informatyka, ekonomia),
  • zaawansowanej znajomości języka SQL i doświadczenie w pracy z hurtowniami danych,
  • mile widziana znajomość narzędzi typu Data Catalog,
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych, umiejętności pracy projektowej,
  • dobrej znajomości j. angielskiego (B2),
  • umiejętności podejmowania decyzji i pracy w zespole,
  • dokładności, skrupulatności, zaangażowania, analitycznego myślenia,
  • chęć poszerzenia wiedzy dotyczącej zagadnień biznesowych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP oraz premie roczne,
  • ubezpieczenie na życie w AXA,
  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed,
  • Kartę Multisport,
  • budżet szkoleniowy,
  • sprzęt do pracy - telefon, laptop, monitory.

Proces rekrutacyjny:

Pierwszym etapem rekrutacji jest rozmowa z Kingit - krótkie podsumowanie doświadczenia i dotychczasowych projektów. Po stronie firmy przewidziane są dwie rozmowy online, każda ok 1h –  podczas rozmów obecna będzie HR Manager, Lider zespołu oraz Data Architect. Pojawią się pytania techniczne, będzie to okazja do lepszego poznania firmy oraz realizowanych projektów. W zależności od przebiegu rozmowy możliwe jest zadanie rekrutacyjne.

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie
Budżet szkoleniowy
Elastyczny czas pracy