IT Project Manager

Data dodania: 10.06.2021

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

O ofercie
STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Project Management

LOKALIZACJA
  • Poznań, Marszałkowska 1
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Nie

Wynagrodzenie
B2B

85 - 110 PLN netto

Dzieło

Umowa o pracę

Opis Oferty

Poszukujemy Project Managera, który dołączy do firmy specjalizującej się w realizacji projektów IoT. W codziennej pracy Project Manager będzie miał bezpośredni kontakt z klientami z UE oraz Wielkiej Brytanii. Będzie nadzorował dostarczanie produktów o wymaganej jakości, w określonych ramach czasowych i kosztach, aby osiągnąć przewidziane cele.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie propozycji projektów i ofert zgodnie z wymaganiami klientów,
  • Planowanie i koordynacja wszystkich aspektów projektu od jego rozpoczęcia do dostarczenia,
  • Zarządzanie ryzykiem projektu, problemami i postępem działań,
  • Zarządzanie czasem i potencjałem zespołu, jak również bilansowanie zasobów
  • Nadzór nad harmonogramami i budżetami,
  • Utrzymywanie kontaktu z biznesem w celu zrozumienia wymagań.

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu informatyki, telekomunikacji, ekonomii lub pokrewnej dziedziny,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT z wykorzystaniem metodyk tradycyjnych i Agile,
  • Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność zarządzania czasem,
  • Pasja do technologii i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu near-shoring outsourcing,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami: Slack, Jira, Powerpoint, Google doc,
  • Certyfikat Scrum Master PMI, PRINCE II będzie dodatkowym atutem,
  • Zrozumienie cyklu życia oprogramowania,
  • Doświadczenie z obszaru aplikacji mobilnych, embedded development lub IoT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie 40-80zl/h B2B – regular, 85zl – 110 zł/h B2B – senior,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Udział w międzynarodowych projektach, w których wykorzystywane są najnowsze technologie,
  • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Proces rekrutacyjny:

  1. Krótka rozmowa z Kingit – podsumowanie dotychczasowego doświadczenia, zebranie informacji o kandydacie ok. 20 minut.
  2. Wstępna rozmowa z firmą po angielsku ok 30 minut.
  3. Rozmowa techniczna z dyrektorem firmy (50/50 po angielsku) ok 60 – 90 minut.
Benefity
Budżet szkoleniowy
Elastyczny czas pracy
Prysznic
Prysznic