Java Developer

Data dodania: 01.06.2021
O ofercie
DOŚWIADCZENIE

Regular

KATEGORIA

Java

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Kraków, Miodowa 14
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Tak

Wynagrodzenie
B2B

60 - 90 PLN netto

Dzieło

---

Umowa o pracę

---

Wymagane umiejętności
Opis Oferty

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).

Znajdujemy się na liście Top10 firm technologicznych serwisu Clutch.co. Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. 

Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole) w rozwoju ich produktów. 

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. 

Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-) 

 

Na czym będzie polegać Twoja rola?

Ze względu na współpracę z nowymi klientami biznesowymi zdecydowaliśmy się rozbudować zespół i poszerzyć nasze kompetencje technologiczne. Jeśli więc do nas dołączysz, będziesz uczestniczyć w rozwoju zespołu javowego. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia nie tylko pomożesz współtworzyć niesamowite produkty, ale także wykreujesz i wdrożysz nowe standardy w zespole. W praktyce będziesz odpowiadać za:

- tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych

- rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania

- kontakt z klientami na każdym etapie realizacji projektu

- zapewnienie najlepszej możliwej wydajności, jakości kodu i szybkości reakcji aplikacji

- ścisłą współpracę z jednym z najbardziej pracowitych zespołów Programistów, PM, QA i Designerów 

 

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

- masz minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne jako Java Developer 

- Twój tech i tool stack to: Java 8+, Spring Core, Spring Cloud, AWS, Microservices, MySQL/PostgreSQL 

- świetnie czujesz się w kontakcie z klientem i rozumiesz model biznesowy - potrafisz przenieść potrzeby klienta do projektu poprzez sformułowanie problemu i zaproponowanie rozwiązań

- chętnie dzielisz się wiedzą z innymi i lubisz dawać dobry przykład

- cechuje Cię rzetelność, dokładność i samodzielność - zdecydowanie stawiamy na profesjonalne podejście do siebie i do swojej pracy

- jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B2) - będziesz uczestniczyć w regularnych telekonferencjach z naszymi zagranicznymi Klientami

 

Dołączając do nas, możesz spodziewać się:

- wynagrodzenia w przedziale 60 - 90 zł netto/h na B2B 

- zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę B2B (+ płatna przerwa w realizacji przedmiotu umowy w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)

- pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę

- karty Multisport (współfinansowanej przez firmę)

- elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i skończysz 

- opcji pracy zdalnej nawet w 100% - aktualnie wszyscy tak pracujemy, a po otwarciu biura zdecydujesz czy i w jakim wymiarze będziesz nas odwiedzać ;-)  

- rozwoju i możliwości uczenia się nowych rzeczy - zdobywamy doświadczenie w praktyce, już w pierwszym tygodniu pracy trafiasz do projektu (niezależnie od seniority)

- imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki

- pozytywnej atmosfery, którą tworzy nasz super zespół - mili i otwarci na innych ludzie, chętni do pomocy, zaangażowani w to, co robią, budujący relacje w oparciu o wzajemny szacunek i poczucie humoru :-)

 

Brzmi dobrze? Zapraszamy do aplikowania :-)