Junior .net developer

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

Full Stack

LOKALIZACJA
  • Chorzów, ul. Opolska 19

Nie

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą projektującą oraz produkującą aparaturę elektryczną. Dostarczamy całościowe rozwiązania w zakresie zintegrowanych systemów zasilania, sterowania i wizualizacji dla obiektów przemysłowych. Oferujemy usługi projektowania i kontraktowej produkcji elektroniki. Prowadzimy pełną obsługę inwestycji w zakresie projektowania, produkcji, serwisu i remontu urządzeń.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie nowych funkcjonalności w oparciu o platformę .NET Core
  • rozwój oraz utrzymnie istniejącego kodu
  • dbanie o jakość i wydajność kodu

Wymagania:

  • doświadczenie w .NET Core (2.1, 3.1) oraz ASP.NET Core
  • znajomość EF Core
  • znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript
  • mile widziana znajomość TypeScript
  • praktyczna znajomość Visual Studio oraz GIT
  • podstawowa znajomość PostgreSQL
  • znajomość Clean Code oraz wozrców projektowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • mile widzana znajomość standardów komunikacyjnych RS-485, CAN, Ethernet

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system kafeteryjny oraz pakiet medyczny
  • pracę w młodym zespole
  • poznanie nowoczesnych technologii branżowych
  • możliwość uczestniczenia w projektach zagranicznych
  • wyjazdy na szkolenia i warsztaty techniczne
  • dofinansowanie do studiów i nauki języków
  • uczestnictwo w programach rozwoju dzieci pracowników
  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie

Benefity
Opieka medyczna
Ubezpieczenie
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Miejsce na rower