Kierownik Projektu IT

Data dodania: 13.06.2021

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Project Management

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Poznań, Św. Marcin

Tak

B2B

8000 - 10000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy Kierownika Projektu IT. Na tym stanowisku będziesz zaangażowany w projekt wdrożenia systemu dziekanatowego na Uczelniach.

Zadania:

  • samodzielne kierowanie projektami wdrożeniowymi u klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • koordynowanie i nadzór nad zespołem projektowym
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • opieka nad wyznaczonym klientem,
  • reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach z klientem,
  • budowanie relacji z klientem zewnętrznym,
  • budżetowanie i nadzór nad wykonaniem finansowym,
  • nadzór nad pracami analitycznymi,
  • raportowanie.

Oczekiwania:

  • min.  2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
  • umiejętność organizacji, moderowania i prowadzenia spotkań projektowych oraz spotkań z klientem,
  • dobra znajomości MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzanie czasem,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność.

Mile widziane:

  • znajomość Jira,
  • certyfikat w zakresie Project Management np. PMP, Prince2.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 10 000 zł netto B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • udział w ciekawych projektach z branży IT.