Młodszy administrator systemów

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

Other

LOKALIZACJA
  • Poznań, Krysiewicza 9/14

Nie

Umowa o pracę

Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi?

Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce!

Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP czy Credit Agricole - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu komunikatywnej osoby z pozytywnym nastawieniem, która wesprze nas w administracji systemami w firmie, pomoże w bieżącym utrzymaniu stacji roboczych, a także w zapewnieniu prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT.

ZADANIA

  • zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
    - bieżące utrzymanie stacji roboczych
    - dbałość o systemy i aplikacje (utrzymanie wersji, zapobieganie atakom)
  • administracja środowiskami testowymi
  • przygotowanie infrastruktury dla nowych pracowników, udział w offboardingu
  • inwentaryzacje

CO JEST DLA NAS WAŻNE

  • doświadczenie w pracy z systemami Linux (Ubuntu, Debian, CentOS)
  • podstawowa znajomość języków skryptowych
  • podstawowa wiedza z zakresu sieci LAN/WAN, TCP/IP
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • mile widziani studenci zaoczni (wymagana dostępność na pełen etat)

Nice to have:

  • znajomość narzędzi automatyzacji: Ansible, SaltStack
  • doświadczenie w korzystaniu z ekosystemu Atlassian: Jira, Confluence, Bitbucket
  • znajomość Dockera
  • znajomość Mavena
  • znajomość Zabbixa

OFERUJEMY:

  • wsparcie zespołu we wdrożeniu w zadania
  • praca stacjonarnie w naszym biurze w centrum Poznania - K9Office
  • wyzwania techniczne pojawiające się ze względu na szybki rozwój sektora bankowego
  • korzystanie z Linuxa i narzędzi usprawniających pracę - JIRA, Confluence
  • indywidualny budżet szkoleniowy
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • benefity typu kafeteria, dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej Luxmed, karty Multisport Plus oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego
  • wspólne inicjatywy, w które może zaangażować się każdy - wyjścia zespołowe, integracje i konkursy firmowe, rywalizacje sportowe

NASZ PROCES REKRUTACJI

przesłanie CV -> wideokonferencja wraz z rozmową techniczną i zadaniem -> przekazanie feedbacku -> podpisanie umowy

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Owoce
Owoce