QA Lead

Data dodania: 10.10.2022

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

O ofercie
STAŻ PRACY

Team Lead

KATEGORIA

Testing

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Katowice, Mikołowska 15a/2
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Tak

Wynagrodzenie
B2B

14000 - 20000 PLN netto

Dzieło

Umowa o pracę

Wymagane umiejętności
Opis Oferty

W związku z nowymi projektami e-commerce i rozwojem organizacji szukamy osoby na stanowisko QA Leada. Kogoś, kto dołączy do Nas, pomoże nam stworzyć zespół QA i będzie współdecydował o wdrażanych rozwiązaniach. Mamy komfort wybierania projektów, które realizujemy. Decydujemy się tylko na najciekawsze wyzwania z dojrzałymi klientami.

Zakres obowiązków:

testowanie manualne wykonanych przez programistów rozwiązań

budowa testów automatycznych

udział w budowaniu zespołu testerskiego i jego koordynacja

przygotowywanie dokumentacji i raportów błędów

analiza i sprawdzanie spójności wykonywanych zadań z wymaganiami

Nasze oczekiwania:

min 3 lata komercyjnego doświadczenia

umiejętność budowania skutecznych przypadków testowych

umiejętność testowania Webapi (REST)

wiedza z zakresu technologii webowych

doświadczenie z narzędziami developerskimi przeglądarek

chęć do pełnienia funkcji lidera zespołu

Mile widziane:

znajomość Magento lub innego e-commerce

podstawowa wiedza z zakresu programowania

znajomość Postman, XML, JSON

znajomość GIT

Oferujemy:
- pracę na pełen (preferowane)  lub niepełen etat
- wynagrodzenie na rynkowym poziomie, zależne od kompetencji
- elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę, B2B
- biuro w centrum Katowic, biuro w centrum Wrocławia lub pracę w pełni zdalną z Twojej lokalizacji
- unikalną, domową atmosferę pracy ze świetnie zgranym zespołem (nawet zdalnie)
- elastyczne godziny pracy
- lekcje j. angielskiego, szkolenia branżowe i kursy
- cykliczne spotkania i wyjazdy integracyjne: Lizbona, Lwów, włoskie Bari, polskie Tatry (ostatnie 2 lata)

Benefity
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego
Elastyczny czas pracy