Ready4S

LOKALIZACJA
Cracow
STRONA INTERNETOWA
O firmie

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).  

Obecnie znajdujemy się na liście Top3 firm technologicznych serwisu Clutch.co (https://clutch.co/uk/web-developers/leaders-matrix). Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. 

Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już, dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad roku koncentrujemy się także na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise. 

Tworzymy zespół 40 specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. Wyrastaliśmy w kulturze ciągłej zmiany i szybkiego tempa. Jedyne co pozostało niezmienne to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-)

Jak pracujemy?
Kierujesz się zasadą “dzień nie zając, nie ucieknie” a może wręcz odwrotnie? Odważni startują u nas od 7:30 (ale większość pojawia się około 9:00). Na co dzień pracujemy w biurze, a w piątki zwykle zdalnie - czy Ty też wybierzesz ten dzień, by szybciej zacząć weekend? ;-)

Stary kod i maintenance? Nie u nas! Produkty, nad którymi pracujemy w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Nie zapominamy też o przerwie: mamy czas by pogadać w kuchni lub zagrać na PS4.

Zapraszamy!