Unity 3D Developer

Data dodania: 13.05.2022

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

C#

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Bielsko-Biała, Partyzantów 22

Tak

B2B

14112 - 17808 PLN netto

Umowa o pracę

Opis Oferty

Cześć!
Z tej strony 4Experience Sp. z o. o.
Kim jesteśmy i skąd się wzięliśmy?
Jesteśmy studiem aplikacji multimedialnych, platform szkoleniowych oraz gier wykorzystujących technologię VR/AR. Rynek "formalnie" podbijamy od 2015 r. Od tego czasu ukończyliśmy z sukcesem ponad 200 projektów!

~ Poszukujemy Senior Unity Developera posiadającego kilkuletnie doświadczenie komercyjne, który chce kreować kolejne światowe projekty gier i aplikacji w rosnącej w siłę z roku na rok technologii VR/AR ~

Oferujemy współpracę stałą, w pełnym wymiarze godzin, w trybie: stacjonarnym/zdalnym lub mieszanym.

Widły: 14'112 - 17'808 PLN netto przy B2B

✅ Twoje zadania w roli Senior Unity Developera będą polegać na:
◾ Tworzeniu gier oraz aplikacji multimedialnych w silniku Unity
◾ Udziale w tworzeniu architektury projektu
◾ Tworzeniu dokumentacji
◾ Dzieleniu się wiedzą
◾ Code review, czyszczeniu kodu i optymalizacji

✅ W tym celu, idealnie jeśli:
◾ Cechuje Cię świetna znajomość Unity 3D i C#
◾ Tworzysz wysokiej jakości, łatwy w utrzymaniu kod i dobrze znasz zasady projektowania kodu
◾ Masz za sobą 4+ lat doświadczenia komercyjnego i skończony przynajmniej jeden projekt
◾ Znasz systemy kontroli wersji (GIT)
◾ Potrafisz bezproblemowo komunikować się w języku angielskim
◾ Jesteś komunikatywny i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
◾ Umiejętnie zarządzasz swoim czasem pracy

✅ Mile widziane, jeśli dodatkowo:
◾ Masz doświadczenie w VR/AR
◾ Masz tajną moc rozwiązywania problemów i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
◾ Rozumiesz specyfikę różnych platform
◾ Znasz sklepy takie jak GooglePlay, AppStore, OculusStore, itd.
◾ Znasz inne silniki
◾ A jeśli dodatkowo interesuje Cię rozwój w kierunku Team Leada -> masz predyspozycje leaderskie

Z naszej strony oferujemy:
✳ 12'936 –18'480 PLN netto+vat/ B2B - zależne od doświadczenia i umiejętności
✳ Pakiet 18 płatnych dni wolnych przy umowie B2B !
✳ Dodatek relokacyjny, jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania (i pomoc w znalezieniu mieszkania)
✳ System premiowy oparty o wynik finansowy firmy
✳ Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w razie potrzeb
✳ Prywatną opiekę medyczną (z Medical Assistance i zniżkami na usługi dentystyczne)
✳ Gwarantowana świetna atmosfera w biurze i integracja zespołu (spotkania & imprezy integracyjne, turnieje firmowe, mecze piłki nożnej)
✳ Cykliczne szkolenia wewnętrzne i dzielenie się wiedzą
✳ Bezpłatny car&bike parking bezpośrednio przy biurze
✳ Udział w międzynarodowych, różnorodnych projektach na PC / urządzenia mobilne / gogle VR (zerknij w nasze portfolio)
✳ Przekąski i napoje w biurze

Prośba o wrzucenie poniższej klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Experience Sp. z o. o., z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 71, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była uwzględniana na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w CV dodatkową zgodę:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Experience Sp. z o. o., z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 71, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Dzięki, pozdrawiam!
Zespół 4Experience

#praca #4experience #unity #VR #AR #Bielsko-Biała

Benefity
Opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Owoce
Owoce
Chill room
Chill room
Darmowy parking
Miejsce na rower