DevOps .NET Developer

Data dodania: 02.09.2021

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

DevOps

Tak

B2B

10000 - 14000 PLN netto

Umowa o pracę

Poszukujemy DevOps .NET Developera, który dołączy do projektu dla Szkolnictwa Wyższego.

Zakres obowiązków

  • wdrażanie, zarządzanie i utrzymanie środowisk aplikacyjnych na serwerach Windows i Linux,
  • tworzenie i monitorowanie procesów CI/CD,
  • wdrożenia aplikacji u klienta,
  • dbanie o stabilność serwerów oraz ich monitorowanie

Wymagania

  • znajomość usług IIS (Internet Information Service),
  • znajomość technologii CI/CD w tym Bamboo,
  • znajomość rozwiązań chmurowych w tym: Azure,
  • doświadczenie z narzędziem Docker,
  • znajomość relacyjnych baz danych w tym: SQL Server i Oracle,
  • umiejętność twórczego i analitycznego myślenia,
  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywane prace,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym.

Mile widziane

  • umiejętność sprawnej nauki nowych narzędzi i rozwiązań informatycznych,
  • znajomość rozwiązań .NET, w tym ASP.NET Core,
  • doświadczenie zawodowe (co najmniej 3 lata).

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 14 000 zł netto B2B,
  • możliwość rozwoju umiejętności DevOpsowych w nowych technologiach,
  • rozwijanie produktu skierowanego do stabilnego rynku uczelni wyższych,
  • pracę w zespołach z doświadczeniem merytorycznym dotyczącym produktu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania.