Junior .NET Developer

Data dodania: 16.06.2021

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

C#

LOKALIZACJA
  • Poznań, Wrocławska 10

Nie

B2B

7000 - 9000 PLN netto

Umowa o pracę

Opis Oferty

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji i usług w języku C# na platformie .NET 5,
  • Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania,
  • Dbanie o jakość kodu tworzonych rozwiązań (złożoność obliczeniowa, testy jednostkowe, code review),
  • Udział w procesie analizy, projektowania, implementacji, testowania, wdrażania i utrzymania nowych funkcjonalności,
  • Współpraca z doświadczonymi programistami.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie jako programista,
  • Dobra znajomość C#,
  • Linq,
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych.

Mile widziane:

  • Optymalizacja zapytań SQL,
  • Testowanie jednostkowe,
  • Programowanie asynchroniczne.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Biuro w samym centrum Poznania,
  • Pracę z nowymi technologiami,
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów,
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach,
  • Imprezy integracyjne,
  • Forma zatrudnienia: B2B 7.000 - 9.000 + VAT.