Junior QA Engineer

Data dodania: 30.09.2024
O ofercie
STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

Testing

LOKALIZACJA
  • Dąbrówka, Logistyczna 3
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Nie

Wynagrodzenie
B2B

Dzieło

Umowa o pracę

4300 - 6000 PLN brutto

Wymagane umiejętności
Opis Oferty

Poszukujemy Młodszego Inżyniera QA dla firmy, która specjalizuje się w projektowaniu, realizacji, montażu, uruchamianiu i obsłudze wewnętrznych automatycznych dróg transportowych dla różnych branż, w których produkty mają być przewożone. Ich specjalizacją są systemy kontroli i transportu bagażu, dostosowane do potrzeb lotnisk.

Aktualnie poszukujemy do pracy na stanowisko samodzielnego testera oprogramowania.

Technologie:

  • JavaScript
  • Cypress
  • DevTools
  • Git
  • REST API
  • OpenAPI/Swagger
  • Postman (lub pokrewne)
  • Youtrack (lub Jira i pokrewne systemy)

Nasze wymagania:

  • samodzielność na stanowisku
  • umiejętność tworzenia i realizowania planu testów
  • organizacja czasu
  • podstawowa znajomość procesu SDLC
  • podstawowa znajomość architektury aplikacji sieciowych
  • znajomość specyfiki pracy testera w sprintach (Agile)
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • umiejętność dzielenia się wiedzą
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie

Mile widziane:

  • znajomość języka C#
  • znajomość Jenkins
  • znajomość wybranego środowiska do automatyzacji

Twój zakres obowiązków:

  • sprawdzanie jakości tworzonego oprogramowania
  • tworzenie i utrzymanie dokumentów testów (plan testów, strategia testów)
  • przeprowadzanie testów oprogramowania w zależności od potrzeb
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji oprogramowania (instrukcje, opisy etc.)
  • komunikowanie wyników testów, raportowanie błędów w oprogramowaniu

Oferujemy:

  • praca w szybko rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • styczność z różnorodnymi rozwiązaniami technicznymi
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • szkolenia
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość pracy hybrydowej z Dąbrówki (okolice Poznania)

Benefity:

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy (można rozpocząć pracę między 6:45-9:00)
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa

Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie
Elastyczny czas pracy
Darmowy parking