Kierownik Budowy

Data dodania: 19.08.2024

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Business Analyst

LOKALIZACJA
  • Gdańsk, Miałki Szlak 52

Nie

Umowa o pracę

P.U. POŻ-PLISZKA SP. Z O.O.Jesteśmy firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku. Jako jedni z nielicznych w Polsce specjalizujemy się w kompleksowych zabezpieczeniach przeciwpożarowych. Realizujemy głównie skomplikowane projekty m.in. bazę NATO w Powidzu, Elektrownię Atomową na Słowacji, systemy przeciwpożarowe na okrętach Marynarki Wojennej, spalarnie śmieci, ale także obiekty użyteczności publicznej, jak dworce, czy muzea. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: https://www.pliszka.pl/

W zwiazku z rozwojem firmy poszukujemy Kierowników i Inżynierów Budowy.

Lokalizacje: cała Polska

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie kontraktów z zakresu instalacji ppoż
  • Nadzorowanie robót wykonawców i podwykonawców na obiekcie
  • Koordynowanie i nadzorowanie dostaw, zarządzanie budżetem realizacji
  • Koordynacja prac na obiekcie, rozwiązywanie kolizji i problemów
  • Uczestnictwo w naradach budowlanych
  • Utrzymywanie doskonałych relacji z klientami, także w trudnych sytuacjach
  • Ścisła współpraca z działem projektowania i zakupów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy samodzielnym zarządzaniu budową na obiekcie przemysłowym (warunek konieczny)
  • Asertywność, świetne zarządzanie pracą swoją i innych
  • Ambicje i gotowość do realizacji wymagających tematów na strategicznych obiektach
  • Odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z anglojęzycznym klientem będzie ważnym atutem
  • Gotowość do delegacji będzie ważnym atutem

Mile widziane:

Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunkowe umożliwiające zdobycie uprawnień w realizacji instalacji sanitarnych

To oferujemy:

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w najszybciej rozwijającej się firmie z branży usług ppoż. w Polsce
  • Stabilność zatrudnienia i wiązanie się z pracownikiem na długi czas, a nie jeden kontrakt
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • Ambitne projekty i najciekawsze realizacje w Polsce, możliwość realizowania kontraktów także zagranicą
  • Rozwój w strukturach firmy i świadome podejście do zarządzania kompetencjami pracowników
  • Bardzo dobre warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia kandydata
  • Samochód firmowy do prywatnego wykorzystania, plus dodatkowe benefity pracownicze
Benefity
Pakiety sportowe
Ubezpieczenie
Nauka języka obcego
Elastyczny czas pracy
Darmowy parking