PHP Developer (PrestaShop)

Data dodania: 15.10.2024
O ofercie
STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

PHP

LOKALIZACJA
  • Poznań, Wagrowska 2
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Nie

Wynagrodzenie
B2B

18000 - 23000 PLN netto

Dzieło

Umowa o pracę

18000 - 23000 PLN brutto

Wymagane umiejętności
Opis Oferty

Czołowa firma z branży e-commerce tworzy nowy dział IT w Poznaniu!

Nasz klient, jedna z przodujących firm w branży e-commerce, buduje własny zespół IT, który będzie odpowiedzialny za rozwój autorskiego systemu do zarządzania wieloma platformami sprzedażowymi. Aktualnie poszukujemy doświadczonego Programisty PHP, który chciałby uczestniczyć w ambitnych projektach z obszaru e-commerce.

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy z PrestaShop
  • Wykazują się bardzo dobrą znajomością PHP
  • Posiadają doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych – MySQL w zakresie administrowania i konfigurowania baz danych
  • Wykazują się praktyczną znajomością HTML, CSS, JavaScript
  • Umiejętność optymalizacji stron pod kątem SEO i UX będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość podstaw tworzenia modułów w PrestaShop

ZADANIA na stanowisku:

  • Integracja sklepów internetowych opartych na PrestaShop z systemami ERP oraz platformami e-commerce
  • Rozwój autorskiego systemu firmy w oparciu o PHP i MySQL
  • Wdrożenia oraz rozwój projektów e-commerce na rynki krajowe i międzynarodowe
  • Tworzenie i rozbudowa funkcjonalności sklepów internetowych PrestaShop
  • Optymalizacja istniejących sklepów internetowych
  • Projektowanie i tworzenie dedykowanych modułów PrestaShop oraz ich modyfikacja
  • Migracja sklepów internetowych z innych platform na PrestaShop
  • Modyfikacja szablonów graficznych lub tworzenie indywidualnych rozwiązań

OFERTA zatrudnienia:

  • Podstawa wynagrodzenia na start: od 18 000 zł do 23 000 zł brutto (umowa o pracę) lub ekwiwalent netto na umowę B2B
  • Karta multisport
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Owocowe czwartki
  • Pełen dostęp do nowoczesnych technologii oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty:

  • Rodzaj współpracy: Pełny etat, umowa B2B (minimum 160 godzin miesięcznie)
  • Budżet: od 18 000 – 23 000 zł brutto UoP lub netto kontrakt B2B
  • Technologie: PrestaShop, PHP, MySQL
  • Branża: e-commerce
  • System pracy: docelowo hybrydowy, początkowo praca stacjonarna w biurze
  • Lokalizacja: Poznań
  • System ERP: Comarch ERP Optima i inne aplikacje
Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe