PHP Developer

Data dodania: 04.06.2021

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

PHP

LOKALIZACJA
  • Łódź, Lodowa 98

Nie

B2B

10000 - 12000 PLN netto

Umowa o pracę

6000 - 11000 PLN brutto

Wraz z naszym klientem poszukujemy PHP Developera, który wesprze jeden z zespołów firmy we wdrożeniu dedykowanych systemów platform internetowych branży e-commerce. W firmie funkcjonują dwa działy – korporacyjny ( PHP i Java Developerzy) który odpowiedzialny jest za tworzenie sklepów internetowych oraz utrzymanie nowych funkcjonalności na stronach klienta, zarówno dla spółek polskich jak i zagranicznych. Obecnie największym projektem jest wdrożenie nowego silnika i strony dla grupy polskiej. Drugi zespół - komercyjny (Backend PHP oraz Frontend JavaScript) odpowiedzialny jest za zarówno wdrożenia sklepów, jak i wprowadzanie nowych funkcjonalności dla poszczególnych klientów. Każdy Developer przydzielany jest do projektów według swoich umiejętności i doświadczenia.

Zakres obowiązków

  • wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce) w języku PHP zgodnie z przyjętymi wytycznymi
  • zapewnienie wsparcia jako Specjalista IT w zespole projektowym
  • samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka programowania PHP 7.x
  • doświadczenie w pracy z dowolnym framework'iem PHP będzie mile widziane
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL, szczególnie PostgreSQL
  • znajomość języka angielskiego (minimum w zakresie czytania dokumentacji technicznej)

Oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie 6 000 – 11 000 zł brutto na UoP bądź 10 000 – 12 000 zl netto B2B
  • udział w rozwijających projektach dla klientów polskich i międzynarodowych
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • dofinansowanie kart sportowych OK System
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej w LuxMed
  • parking z gwarantowanym miejscem dla rowerów, motorów i samochodów
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy i integrację z zespołem
  • zajęcia z języka angielskiego
  • kuchnia wyposażona w nielimitowaną ilość kawy, herbaty, cotygodniowe dostawy świeżych owoców oraz dwudaniowe obiady od 11 zł
  • biuro zlokalizowane w pobliżu parku na Młynku
  • wygodny dojazd komunikacją: 3 min. do przystanku MPK, a w pobliżu także stacja ŁKA Dąbrowa

Proces rekrutacyjny

  1. Rozmowa z Kingit.
  2. Test online polegający na zaprogramowaniu krótkich rozwiązań w kodzie, podania komend, wskazania czy dane zapytanie zadziała. Test trwa 30 minut.
  3. Rozmowa z HR Manager oraz Team Leaderem zespołu. Podczas spotkania omawiany jest wynik testu, a także kwestie techniczne. Na tym etapie firma decyzje o zatrudnieniu.
Benefity
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Nauka języka obcego
Elastyczny czas pracy
Owoce
Owoce
Darmowy parking
Miejsce na rower