Programista Angular / C#

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

Frontend

LOKALIZACJA
  • Kraków, ul. Smoleńsk 29

Nie

Umowa o pracę

5000 - 10000 PLN brutto

Firma Profesal produkuje i wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne, wspomagające zarządzanie i działalność operacyjną przedsiębiorstw z wielu branż. Jesteśmy częścią Grupy Astor, która od 1987 roku zmienia polski przemysł podnosząc jego konkurencyjność oraz efektywność, dzięki eksperckiej wiedzy i technologii. Naszą specjalnością są oprogramowania klasy CMMS/EAM, systemy do wsparcia serwisu technicznego i inne rozwiązania skierowane głównie dla przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, nieruchomości i HR.

Twój zakres obowiązków:
− implementacja nowych i modyfikacja obecnych funkcjonalności
− dbałość o funkcjonalność aplikacji
− przeprowadzanie testów oprogramowania
− udział w procesie rozwoju oprogramowania
− przygotowywanie instrukcji i dokumentacji projektowej
− współpraca z innymi programistami

Wymagania (doświadczenie, kompetencje):
− dobra znajomość Angular / C# / ASP .NET / Entity Framework (wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego)
− dobra znajomość SQL Server (wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego)
− znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
− dyspozycyjność w wymiarze minimum 1/2 etatu
− orientacja na cele

Oferujemy:
− rodzaj umowy zależny od doświadczenia i kompetencji (umowa o pracę / B2B / umowa zlecenie)
− elastyczne godziny pracy
− możliwość częściowej pracy zdalnej
− możliwość zdobycia doświadczenia
− pracę w biurze w centrum Krakowa
− wsparcie zespołu gotowego do dzielenia się wiedzą
− przyjazną atmosferę

Elastyczny czas pracy
Miejsce na rower