Programista PHP - Backend

Data dodania: 03.08.2023

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

PHP

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Poznań, Zeylanda 3

Tak

B2B

7000 - 11000 PLN netto

Umowa o pracę

Opis Oferty

OPIS STANOWISKA PRACY:

tworzenie, rozwijanie, modyfikowanie aplikacji naszych klientów
wyceny czasowe nowych zleceń
czas pomiędzy projektami to idealny czas na naukę

WYMAGANIA:

bardzo dobra znajomość PHP5, PHP7
dobra znajomość Frameworka Laravel min.5
znajmość projektowania i korzystania z baz danych (mysql, postgresql)
podstawowa znajomość css, dhtml, jquery, ajax

Nie wymagana lecz mile widziana znajomość:

SASS, GULP + Browser Sync,
AngularJs,
tworzenie efektów parallax,

OBOWIĄZKI:

Kodowanie i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
Pomoc przy integracji komponentów technicznych i aplikacji dla spełnienia wymogów biznesowych
Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
Identyfikowanie i naprawa błędów w oprogramowaniu oraz testowanie rozwiązań

Co oferujemy:

pracę dla firm z całego świata i różnych branż,
dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, model hybrydowy,
długoterminową współpracę,
realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
biuro w centrum miasta ( miejsce na relaks, stół do bilarda i tenisa stołowego),
możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego,
możliwość korzystania z karty Fit Profit,
dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych,
na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy prelekcje i prezentacje,
organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami .

Benefity
Ubezpieczenie
Elastyczny czas pracy
Chill room
Chill room
Miejsce na rower