Senior Magento Developer

Data dodania: 21.04.2023

STAŻ PRACY

Senior

KATEGORIA

PHP

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Katowice, Mikołowska 15a/2

Tak

B2B

13000 - 20000 PLN netto

Umowa o pracę

W związku z nowymi projektami e-commerce szukamy osoby na stanowisko Senior Magento Developer. Kogoś, kto dołączy do obecnego Zespołu i będzie współdecydował o wdrażanych rozwiązaniach. Mamy komfort wybierania projektów, które realizujemy. Decydujemy się tylko na najciekawsze wyzwania z dojrzałymi klientami.

Zakres obowiązków:

- współpraca przy budowie i rozbudowie sklepów i systemów B2B opartych o Magento2

- rozwiązywanie bieżących problemów i błędów w sklepach internetowych

- dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

- dokumentowanie kodu

Nasze oczekiwania:

- ponad 4-letnie komercyjne doświadczenie w zakresie wdrażania i integracji platformy Magento

- doskonała znajomość PHP 7/8

- znajomość technologii front-end: HTML, CSS, JavaScript

- biegła znajomość relacyjnych baz danych

- praktyczna znajomość GIT

- praktyczna znajomość tematów serwerowych/linux/docker

- znajomość zagadnień optymalizacji i skalowalności aplikacji internetowych

- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

- praktyczna znajomość Jira, Confluence

- otwartość i gotowość do rozmów z Klientem

- chęć do pełnienia roli Tech Leadera w Zespole

- umiejętność pracy w płaskiej strukturze

- umiarkowana lub całkiem spora niechęć do pracy w korporacji :)

Oferujemy:
- pracę na pełen etat ( opcjonalnie inny wymiar)
- wynagrodzenie na rynkowym poziomie, zależne od kompetencji
- elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę, B2B
- biuro w centrum Katowic, biuro w centrum Wrocławia lub pracę w pełni zdalną z Twojej lokalizacji
- unikalną, domową atmosferę pracy ze świetnie zgranym zespołem (nawet zdalnie)
- elastyczne godziny pracy
- lekcje j. angielskiego, szkolenia branżowe i kursy
- cykliczne spotkania i wyjazdy integracyjne: Lizbona, Lwów, włoskie Bari, polskie Tatry (ostatnie 2 lata)

Benefity
Budżet szkoleniowy
Nauka języka obcego