Staż Java

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

O ofercie
STAŻ PRACY

Intern

KATEGORIA

Java

LOKALIZACJA
  • Zdalnie
  • Poznań, Krysiewicza 9
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Tak

Wynagrodzenie
B2B

Dzieło

Umowa o pracę

4500 - 5000 PLN brutto

Wymagane umiejętności
Opis Oferty

A gdyby tak już w pierwszych dniach stażu móc pracować nad rzeczami, które ułatwiają życie milionom ludzi...

Od samego początku swojej kariery uczyć się, jak tworzyć oprogramowanie dla największych banków w Polsce...

Budować przyszłość sektora Fintech, jednocześnie studiując i rozwijając się z pomocą dedykowanego mentora...

Czy to się da zrobić?

DA SIĘ, z nami.

CHODŹ NA STAŻ JAVA W CONSDATA I ZYSKAJ:

- doświadczenie w projektach realizowanych we współpracy z bankami takimi jak: Santander, mBank, Credit Agricole, PKO BP czy Millennium

- solidne wdrożenie w zadania i szeroki wachlarz technologii

- stałe wsparcie od mentora oraz regularny feedback

- elastyczny czas pracy i możliwość realizowania zadań w 100% zdalnie lub hybrydowo (biuro w centrum Poznania)

- 3 pełne miesiące na full-time (umowa zlecenie), podczas których w końcu wykorzystasz wiedzę ze studiów w praktyce, a także zdobędziesz mnóstwo zupełnie nowych umiejętności

- możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu 3-miesięcznego stażu (możesz studiować i pracować na pół etatu lub więcej, jeśli chcesz)

- kierunek rozwoju: fullstack developer -> sprawdź podcast, w którym nasz CTO, Grzesiek, opowiada o tej roli: https://porozmawiajmyoit.pl/poit-069-full-stack-developer/

CO JESZCZE?

- zestaw przydatnych kursów przed rozpoczęciem stażu, a następnie indywidualny budżet szkoleniowy + budżet na spotkania zespołowe

- wspólne inicjatywy - hackathony, LAN party, Consdata Tech, rywalizacje sportowe, integracje

- ubezpieczenie grupowe Warta, system kafeteryjny Medicover Benefits, dofinansowanie do karty Multisport Plus, pakietu prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz do indywidualnych lekcji języka angielskiego online

- w biurze w Poznaniu: PS4, ping-pong, piłkarzyki, biblioteczka techniczna, owoce nie tylko w czwartki :)

SPRAWDŹ, CZY TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY:

- studiujesz informatykę, a w wolnym czasie tworzysz różne projekty w Javie i nie tylko

- znasz technologie webowe (HTML, JavaScript, CSS), SQL, IntelliJ | mile widziane: Spring, JEE, Angular, MongoDB

- szybko adaptujesz się do nowych warunków, nie unikasz trudnych tematów

- jesteś prawdziwym graczem zespołowym i chętnie bierzesz udział w dyskusjach

- wykazujesz się samodzielnością, ale jednocześnie wiesz, kiedy poprosić o pomoc, by nie utknąć w realizowanych tematach

- 3 miesiące stażu to dla Ciebie tylko początek i chętnie zostaniesz na dłużej :)

POSŁUCHAJ, CO MÓWIĄ O STAŻU DOMINIK, MARCIN I KRZYSIEK:

REKRUTACJA (100% ZDALNA):

start: 1 marca

I etap - spotkania grupowe: od połowy marca do połowy kwietnia

II etap - spotkania indywidualne z Tech Leadem: do końca kwietnia

oferty współpracy: pierwsza połowa maja

podpisanie umów: do końca maja

wakacyjny staż: od 3 lipca do 30 września