Tester -Freelancer

Data dodania: 21.06.2023

STAŻ PRACY

Junior

KATEGORIA

PHP

LOKALIZACJA
  • Poznań, ul. Zeylanda 3

Nie

Umowa o pracę

Opis Oferty

Jakie będą Twoje główne zadania?

testowanie manualne
automatyzacja testów
analiza i tworzenie dokumentacji technicznej
raportowanie wykrytych błędów
współpraca z deweloperami przy usuwaniu wykrytych defektów
możliwość rozwijania testów automatycznych

Wymagania:

min. roczne doświadczenie w roli Testera Manualnego
wiedza z zakresu metodyki testowania oprogramowania
Znajomość frameworku Cypress/Playright/Selenium
zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole
umiejętność jasnego i precyzyjnego przekazywania informacji
język angielski na poziomie komunikatywnym
mile widziane doświadczenie w rozwijaniu testów automatycznych.

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
udział w innowacyjnych projektach
duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów
stabilna pracę w polskiej firmie
możliwość rozwoju
udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
jasno wytyczoną ścieżkę kariery wraz z góry zdefiniowanymi okresami zwiększania wynagrodzenia
elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalne

Benefity
Pakiety sportowe
Elastyczny czas pracy
Chill room
Chill room
Miejsce na rower
Prysznic
Prysznic