Xamarin Developer

Data dodania: 26.06.2023

STAŻ PRACY

Regular

KATEGORIA

Android

LOKALIZACJA
  • Zdalnie

Tak

B2B

7000 - 9000 PLN netto

Umowa o pracę

6000 - 8000 PLN brutto

Dołącz do zespołu DevPark, aby być częścią zespołu kreatywnych inżynierów programowania i zdobywać doświadczenie w naszych długoterminowych projektach dla różnych branż i klientów międzynarodowych!

Twój zakres obowiązków:

Tworzenie UX/UI w Figma lub Sketch,
Odnajdowanie potrzeb klientów,
Estymacja czasu potrzebnego na wykonanie zadania,
Testowanie aplikacji na urządzeniach fizycznych i emulatorach

Nasz wymagania:

2 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z Xamarin
Doświadczenie z językiem programowania C#
Umiejętność pisania czystego kodu,
Doświadczenie z GIT
Znajomość MVVM
Znajomość narzędzi do tworzenia dokumentacji
Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

Bogaty zakres stosowanych technologii
Możliwość współpracy z doświadczonymi programistami PHP
Pracę dla firm z całego świata i różnych branż,
Dowolną formę zatrudnienia,
Elastyczne godziny pracy, model hybrydowy,
Długoterminową współpracę,
Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
Biuro w centrum miasta ( miejsce na relaks, stół do bilarda i tenisa stołowego), możliwość korzystania z karty Multisport,
Dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych, na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem,
Organizujemy prelekcje i prezentacje,
Organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami .