QA Automation Engineer

Data dodania: 26.01.2021

Ogłoszenie wygasło. Aplikowanie wyłączone.

O ofercie
DOŚWIADCZENIE

Regular

KATEGORIA

Testing

LOKALIZACJA
  • Kraków, Miodowa 14
MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ PRACY ZDALNEJ

Nie

Wynagrodzenie
B2B

11000 - 13000 PLN netto

Dzieło

---

Umowa o pracę

---

Wymagane umiejętności
Opis Oferty

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).  

Obecnie znajdujemy się na liście Top3 firm technologicznych serwisu Clutch.co (https://clutch.co/uk/web-developers/leaders-matrix). Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. 

Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad roku koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole).

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. 

Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Nie zapominamy też o przerwie: mamy czas by pogadać w kuchni lub zagrać na PS4.

Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-) 
 

Twój projekt

Czeka na Ciebie rozbudowany projekt z branży FinTech. Nasz klient tworzy produkt typu white-label, który pomaga dokonać cyfrowej transformacji i optymalizacji tradycyjnych operacji bankowych wykorzystując najlepsze praktyki branżowe. Back-end każdej aplikacji opiera się na głównym systemie bankowym klienta zamiast go zastępować. To pozwala szybko budować nowe aplikacje i wzbogacać je o funkcje tradycyjnie dostępne tylko w bankach neo. Platforma jest mocno rozwinięta i obejmuje rozwiązania dla bankowości zarówno detalicznej, jak i korporacyjnej. Zespół projektowy pomaga klientom w implementacji produktu, która obejmuje konfigurację, rozszerzenie i dostosowanie platformy do ich potrzeb. Praca w tym projekcie zaplanowana jest na minimum 1 rok.

Klient pochodzi z Holandii, ma biura w również w USA i UK, a teraz otwiera oddział w Krakowie i buduje nowy team, który będzie ściśle współpracował z centralą w Amsterdamie. Chcesz do nich dołączyć? :)  

 

 Sprawdzisz się w tej roli i projekcie, jeśli:

- masz minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych lub mobilnych (iOS i Android)

- Twój tech i tool stack to: Java, JavaScript, Selenium 

- masz doświadczenie z Jenkinsem i systemami kontroli wersji (SVN / Git)

- świetnie czujesz się w kontakcie z klientem - potrafisz nawiązać relacje i dobrze się zaprezentować

- chętnie dzielisz się swoją wiedzą z innymi i lubisz dawać dobry przykład

- cechuje Cię rzetelność, dokładność i samodzielność - zdecydowanie stawiamy na profesjonalne podejście do siebie i do swojej pracy

- jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B2) - będziesz pracować z zagranicznym zespołem i uczestniczyć w regularnych telekonferencjach z naszym holenderskim Klientem

Mile widziane:

- doświadczenie w testach wydajnościowych

- doświadczenie z Kotlin, Typescript, Protractor, Espresso, XCUITest

 

Dołączając do nas, możesz spodziewać się:

- wynagrodzenia w przedziale 66 - 77 zł netto/h na B2B (+ możliwe płatne dni wolne w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)

- pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę

- karty Multisport (współfinansowanej przez firmę)

- bezpośredniej pracy z całym teamem projektowym (praca w biurze klienta)

- elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i skończysz 

- opcji pracy zdalnej - aktualnie 100%, a po powrocie do biur ustalonej liczby dni w porozumieniu z managerem 

- rozwoju i możliwości uczenia się nowych rzeczy - zdobywamy doświadczenie w praktyce, już w pierwszym tygodniu pracy trafiasz do projektu (niezależnie od seniority)

- imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki

 

Brzmi dobrze? Zapraszamy do aplikowania :-)

 

Benefity
Opieka medyczna
Opieka medyczna
Pakiety sportowe
Pakiety sportowe
Elastyczny czas pracy
Elastyczny czas pracy

Aplikuj

Aplikuj

Udostępnij